Відновлення даних з носіїв цифрової інформації Луцьк

Відновлення даних з носіїв

Відновлення даних на жорстких дисках

Відновлення даних з флешки

Відновлення даних з дисків CD/DVD

Відновлення даних з відеореєстраторів

 

Відновлення даних після форматування

У більшості випадків, відновлення даних після форматування можливо. При форматуванні відбувається знищення частини інформації про розташування даних на диску. У цьому сенсі робота по відновленню даних після форматування в більшості файлових систем схожа на відновлення видалених файлів. Суть роботи, в цьому випадку, полягає в пошуку і аналізі даних, які містяться на носієві інформації. Потім на основі зібраної інформації будується припущення про розташування частин файлів, згідно з яким виконується реконструкція і копіювання даних на інший носій. Ймовірність успіху залежить від типу файлової системи, характеру даних і обсягу файлів, фрагментованності, а також від того, що і в яких обсягах писалося на диск після форматування.

Відновлення видалених файлів

У більшості випадків, відновлення видалених файлів можливо. Практично на всіх поширених на даний момент типах пристроїв, при видаленні файлів відбувається стирання частини інформації про розташування фрагментів файлів на диску, а самі дані залишаються. У цьому сенсі робота по відновленню видалених файлів в більшості файлових систем схожа на відновлення даних після форматування. Для відновлення даних використовується інформація про розташування частин файлів на накопичувачу. На основі цього будується припущення про розташування даних на диску, згідно з яким відбувається перенесення файлів на інший носій. Ймовірність успішного відновлення видалених файлів залежить від типу пристрою і файлової системи, типів і розмірів файлів, фрагментації і розташування їх частин, а також від того, що і в яких обсягах писалося на диск після видалення.

Відновлення файлів word, excel, інших форматів

У даному випадку мається на увазі відновлення файлів word, excel або будь-яких інших форматів, коректно розміщених на справних носіях, які мають порушення внутрішньої структури даних. Як правило, проблема виражається в тому, що відповідні додатки не можуть надати доступ користувачеві до всієї або якоїсь частини інформації, що міститься у файлі. Відновлення можливо в тих випадках, коли необхідна інформація в файлах є. Бувають випадки, коли замість призначених для користувача даних в файлі міститься сміття і відновлювати там нічого. Відновлення відбувається за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, призначеного для відновлення файлів конкретних типів, або в ручну - це залежить від конкретного випадку.

Поділитись:

Останні новини

 • Огляд ІБ за період з 8 по 14 жовтня 2018 року

  Огляд ІБ за період з 8 по 14 жовтня 2018 року

  жовт. 17, 2018

  Минулого тижня компанія Google оголосила про припинення роботи соціальної мережі Google + за низкою причин: у зв'язку з можливим витоком даних 500 тис. користувачів, а також через низьку відвідуваність.

 • Хакери керують Siri та іншими голосовими помічниками за допомогою ультразвуку

  Хакери керують Siri та іншими голосовими помічниками за допомогою ультразвуку

  вер. 10, 2017

  Що робити, якщо ваш смартфон починає телефонувати, надсилати текстові повідомлення та переглядати шкідливі веб-сайти в Інтернеті, навіть не питаючи Вас?

 • Нові функції Apple

  Нові функції Apple

  серп. 21, 2017

  Компанія Apple випустила нову функцію для своєї майбутньої платформи iOS 11, розробленої для того, щоб користувачі могли швидко відімкнути Touch ID.

 • Експерти проти використання роботів

  Експерти проти використання роботів

  серп. 25, 2017

  Група всесвітньо відомих фахівців з автоматизації інтелектуальної власності та робототехніки закликали ООН запобігти перероблюванню технологій в автономну зброю.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

 • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top