Відновлення даних з носіїв цифрової інформації Луцьк

Відновлення даних з носіїв

Відновлення даних на жорстких дисках

Відновлення даних з флешки

Відновлення даних з дисків CD/DVD

Відновлення даних з відеореєстраторів

 

Відновлення даних після форматування

У більшості випадків, відновлення даних після форматування можливо. При форматуванні відбувається знищення частини інформації про розташування даних на диску. У цьому сенсі робота по відновленню даних після форматування в більшості файлових систем схожа на відновлення видалених файлів. Суть роботи, в цьому випадку, полягає в пошуку і аналізі даних, які містяться на носієві інформації. Потім на основі зібраної інформації будується припущення про розташування частин файлів, згідно з яким виконується реконструкція і копіювання даних на інший носій. Ймовірність успіху залежить від типу файлової системи, характеру даних і обсягу файлів, фрагментованності, а також від того, що і в яких обсягах писалося на диск після форматування.

Відновлення видалених файлів

У більшості випадків, відновлення видалених файлів можливо. Практично на всіх поширених на даний момент типах пристроїв, при видаленні файлів відбувається стирання частини інформації про розташування фрагментів файлів на диску, а самі дані залишаються. У цьому сенсі робота по відновленню видалених файлів в більшості файлових систем схожа на відновлення даних після форматування. Для відновлення даних використовується інформація про розташування частин файлів на накопичувачу. На основі цього будується припущення про розташування даних на диску, згідно з яким відбувається перенесення файлів на інший носій. Ймовірність успішного відновлення видалених файлів залежить від типу пристрою і файлової системи, типів і розмірів файлів, фрагментації і розташування їх частин, а також від того, що і в яких обсягах писалося на диск після видалення.

Відновлення файлів word, excel, інших форматів

У даному випадку мається на увазі відновлення файлів word, excel або будь-яких інших форматів, коректно розміщених на справних носіях, які мають порушення внутрішньої структури даних. Як правило, проблема виражається в тому, що відповідні додатки не можуть надати доступ користувачеві до всієї або якоїсь частини інформації, що міститься у файлі. Відновлення можливо в тих випадках, коли необхідна інформація в файлах є. Бувають випадки, коли замість призначених для користувача даних в файлі міститься сміття і відновлювати там нічого. Відновлення відбувається за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, призначеного для відновлення файлів конкретних типів, або в ручну - це залежить від конкретного випадку.

Поділитись:

Останні новини

 • Огляд новин за період з 12 по 18 лютого 2018 року

  Огляд новин за період з 12 по 18 лютого 2018 року

  лют. 20, 2018

  Однією з найбільш гучних подій минулого тижня стало звинувачення Російської Федерації в організації літніх атак з впровадженням шкідливого ПЗ NotPetya, висунуте низкою країн.

 • Огляд інцидентів безпеки за 14-20 серпня 2017 року

  Огляд інцидентів безпеки за 14-20 серпня 2017 року

  серп. 21, 2017

  Минулий тиждень був багатим на події: витік даних 1,8 млн жителів Чикаго, зломи облікових записів в соціальних мережах телеканалу HBO і Sony PlayStation Network, попередження про підготовлювані кібератаки на зразок NotPetya тощо.

 • Штучний інтелект: за чи проти?

  Штучний інтелект: за чи проти?

  бер. 12, 2018

  У той час поки штучний інтелект має величезний потенціал, щоб змінити спосіб у який ми живемо та працюємо, є ризик, що нова технологія може бути легко використана злочинцями, терористами чи країнами з тоталітарним режимом.

 • Рекомендації по правильній експлуатації жорстких дисків

  Рекомендації по правильній експлуатації жорстких дисків

  серп. 15, 2017

  Несправності через природне старіння жорстких дисків

  Навіть якщо дотримуватись всіх правил експлуатації жорстких дисків, все рівно в них буде відбуватися процес природного старіння.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

 • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top