Відновлення даних з носіїв цифрової інформації Луцьк

Відновлення даних з носіїв

Відновлення даних з жорстких дисків

Відновлення даних з флешки

Відновлення даних з дисків CD/DVD

Відновлення даних з відеореєстраторів

 

Відновлення даних після форматування

У більшості випадків, відновити дані після форматування можливо. При форматуванні відбувається знищення частини інформації про розташування даних на диску. Тому робота з відновлення даних після форматування в більшості файлових систем схожа на відновлення видалених файлів. В цьому випадку, суть роботи полягає в пошуку і аналізі даних, які містяться на носії інформації. Потім на основі зібраної інформації будується припущення щодо розташування частин файлів, згідно з яким виконується реконструкція і копіювання даних на інший носій. Ймовірність успіху залежить від типу файлової системи, характеру даних і обсягу файлів, фрагментованності, а також від того, що і в яких обсягах писалося на диск після форматування.

Відновлення видалених файлів

У більшості випадків, відновлення видалених файлів можливо. Практично на всіх поширених типах пристроїв, при видаленні файлів відбувається стирання частини інформації про розташування фрагментів файлів на диску, а самі дані залишаються. У цьому сенсі робота по відновленню видалених файлів в більшості файлових систем схожа на відновлення даних після форматування. Для відновлення даних використовується інформація про розташування частин файлів на накопичувачі. На основі цього будується припущення про розташування даних на диску, згідно з яким відбувається перенесення файлів на інший носій. Ймовірність успішного відновлення видалених файлів залежить від типу пристрою і файлової системи, типів і розмірів файлів, фрагментації і розташування їх частин, а також від того, що і в яких обсягах писалося на диск після видалення.

Відновлення файлів word, excel та інших форматів

У цьому випадку мається на увазі відновлення файлів word, excel або будь-яких інших форматів, коректно розміщених на справних носіях, які мають порушення внутрішньої структури даних. Як правило, проблема виражається в тому, що відповідні додатки не можуть надати доступ користувачеві до всієї або якоїсь частини інформації, що міститься у файлі. Відновлення можливо в тих випадках, коли необхідна інформація в файлах є. Трапляються випадки, коли замість призначених для користувача даних в файлі міститься сміття і відновлювати там нічого. Відновлення відбувається за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, призначеного для відновлення файлів конкретних типів, або в ручну - це залежить від конкретного випадку.

Поділитись:

Останні новини

 • Огляд новин за період з 5 по 11 березня 2018 року

  Огляд новин за період з 5 по 11 березня 2018 року

  бер. 14, 2018

  Зловмисники продовжують активно проводити потужні DDoS-атаки із застосуванням методу Memcrashed, який передбачає використання доступних в мережі серверів memcached.

 • Шкідливе ПЗ на базі штучного інтелекту може розпізнати жертву в обличчя

  Шкідливе ПЗ на базі штучного інтелекту може розпізнати жертву в обличчя

  серп. 14, 2018

  Штучний інтелект (ШІ) може використовуватися для виявлення і знищення шкідливих програм, але це аж ніяк не означає, що його також не можуть використовувати хакери.

 • Огляд ІБ за період з 21 по 28 січня 2019 року

  Огляд ІБ за період з 21 по 28 січня 2019 року

  січ. 29, 2019

  Незважаючи на неодноразові попередження фахівців в області кібербезпеки про необхідність забезпечення належного захисту персональних даних користувачів і сумний досвід багатьох великих компаній, практично жоден тиждень не обходиться без повідомлень про витік інформації.

 • Розслідування мережевих DDos-атак

  Розслідування мережевих DDos-атак

  трав. 21, 2017

  DDoS-атака або атака типу «відмова в обслуговуванні» є одним з видів неправомірного доступу, а саме такого, який призводить до блокування інформації та порушення роботи ЕОМ та їх мережі.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Карбишева 2, оф.319

 • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top