Відновлення даних з DVD та CD дисків Луцьк

Відновлення даних з dvd Втрата даних на таких носіях, як правило, пов'язана з логічними помилками в структурах файлових систем і таблиць розділів, або із виходом з ладу ділянок поверхні. Відновлення даних при наявності тільки логічних несправностей здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення в ручному або автоматичному режимі. При використанні програмного забезпечення, спочатку відбувається сканування всієї інформації, що міститься на носієві. В результаті сканування, на основі виявленої службової інформації, складається «карта» розташування даних.

У «карті» міститься інформація про те, який кластер до якого файлу або каталогу відноситься, розміри, назви та інші атрибути елементів досліджуваної файлової системи. Потім відбувається саме відновлення даних - обрана інформація переноситься на інший носій. Запис на вихідний носій в процесі відновлення даних не допускається. У разі пошкодженої поверхні, перш за все, якщо це потрібно, проводиться попередня підготовка носія. Наприклад, якщо виконується відновлення даних з DVD диска, може виконуватися полірування для усунення подряпин. Потім на звичайному або спеціальному обладнанні відбувається зняття повної копії. Потім, в залежності від стану отриманої копії і способу її отримання (наприклад може знадобитися попереднє декодування) проводиться вибірка потрібної інформації на пряму або з використанням методів, описаних в попередньому абзаці. Попереднє зняття посекторної копії перед відновленням даних з пошкодженого носія необхідно з двох причин: - робота з копією, розташованою на жорсткому диску, займає менше часу. - в процесі відновлення виключається можливість подальшого руйнування поверхні носія.

Поділитись:

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Останні новини

 • CCleaner Malware інфікує великі компанії: Google, Microsoft, Samsung

  CCleaner Malware інфікує великі компанії: Google, Microsoft, Samsung

  вер. 22, 2017

  Група невідомих хакерів, яка викрала сервер CCleaner Malware для розповсюдження шкідливої версії популярного ПЗ, орієнтувалась на принаймні 20 найбільших міжнародних технологічних компаній.

 • Огляд новин за період з 5 по 12 лютого 2018 року

  Огляд новин за період з 5 по 12 лютого 2018 року

  лют. 14, 2018

  У середу, 7 лютого, Міністерство юстиції США повідомило про припинення діяльності міжнародного кіберзлочинного угруповання, що здійснювало незаконну діяльність на організованому ними підпільному інтернет-майданчику Infraud.

 • Cortana тепер може читати ваші повідомлення в Skype

  Cortana тепер може читати ваші повідомлення в Skype

  жовт. 13, 2017

  Корпорація Майкрософт оголосила про додавання Cortana - інтелектуального помічника в Skype Messenger на Android, а також на пристроях iOS.

 • Судова комп'ютерно-технічна експертиза

  Судова комп'ютерно-технічна експертиза

  січ. 22, 2018

  Що таке СКТЕ?

  У 90-х роках 20-го століття на території СНД арбітражні й цивільні справи, предметом яких були комп’ютерні засоби, спричинили технічну революцію.

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

 • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top