Відновлення даних з DVD та CD дисків Луцьк

Відновлення даних з dvd Втрата даних на таких носіях, як правило, пов'язана з логічними помилками в структурах файлових систем і таблиць розділів, або із виходом з ладу ділянок поверхні. Відновлення даних при наявності тільки логічних несправностей здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення в ручному або автоматичному режимі. При використанні програмного забезпечення, спочатку відбувається сканування всієї інформації, що міститься на носієві. В результаті сканування, на основі виявленої службової інформації, складається «карта» розташування даних.

У «карті» міститься інформація про те, який кластер до якого файлу або каталогу відноситься, розміри, назви та інші атрибути елементів досліджуваної файлової системи. Потім відбувається саме відновлення даних - обрана інформація переноситься на інший носій. Запис на вихідний носій в процесі відновлення даних не допускається. У разі пошкодженої поверхні, перш за все, якщо це потрібно, проводиться попередня підготовка носія. Наприклад, якщо виконується відновлення даних з DVD диска, може виконуватися полірування для усунення подряпин. Потім на звичайному або спеціальному обладнанні відбувається зняття повної копії. Потім, в залежності від стану отриманої копії і способу її отримання (наприклад може знадобитися попереднє декодування) проводиться вибірка потрібної інформації на пряму або з використанням методів, описаних в попередньому абзаці. Попереднє зняття посекторної копії перед відновленням даних з пошкодженого носія необхідно з двох причин: - робота з копією, розташованою на жорсткому диску, займає менше часу. - в процесі відновлення виключається можливість подальшого руйнування поверхні носія.

Поділитись:

Останні новини

 • Чи актуально ще говорити про спам?

  Чи актуально ще говорити про спам?

  серп. 08, 2018

  Незважаючи на той факт, що кіберзлочинці стали жорсткіші, нове дослідження показало, що масова розсилка є все ще одним з найбільш популярних способів поширення шкідливого ПЗ та URL навіть через 40 років, відколи перший спам був відісланий.

 • Огляд подій у світі ІБ за період з 13 по 19 серпня 2018 року

  Огляд подій у світі ІБ за період з 13 по 19 серпня 2018 року

  серп. 20, 2018

  Цього тижня стало відомо як зловмисники повідомляли жертвам електронною поштою про злом їхнього телефону і запису відео за допомогою web-камери.

 • Опис криптолокера Petya.C

  Опис криптолокера Petya.C

  черв. 29, 2017

  Так що насправді трапилося?

  Бухгалтерське програмне забезпечення “M.E. Doc” (“MeDoc”), яке в основному використовується в Україні, було скомпрометовано.

 • Огляд інцидентів безпеки за період з 22 по 28 жовтня 2018 року

  Огляд інцидентів безпеки за період з 22 по 28 жовтня 2018 року

  жовт. 29, 2018

  У Росії припинило діяльність кіберзлочинне угруповання, що займалося зломами облікових записів клієнтів банків, інтернет-магазинів та страхових фірм.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

 • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top