Відновлення даних з DVD та CD дисків Луцьк

Відновлення даних з dvd Втрата даних на таких носіях, як правило, пов'язана з логічними помилками в структурах файлових систем і таблиць розділів, або із виходом з ладу ділянок поверхні. Відновлення даних при наявності тільки логічних несправностей здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення в ручному або автоматичному режимі. При використанні програмного забезпечення, спочатку відбувається сканування всієї інформації, що міститься на носієві. В результаті сканування, на основі виявленої службової інформації, складається «карта» розташування даних.

У «карті» міститься інформація про те, який кластер до якого файлу або каталогу відноситься, розміри, назви та інші атрибути елементів досліджуваної файлової системи. Потім відбувається саме відновлення даних - обрана інформація переноситься на інший носій. Запис на вихідний носій в процесі відновлення даних не допускається. У разі пошкодженої поверхні, перш за все, якщо це потрібно, проводиться попередня підготовка носія. Наприклад, якщо виконується відновлення даних з DVD диска, може виконуватися полірування для усунення подряпин. Потім на звичайному або спеціальному обладнанні відбувається зняття повної копії. Потім, в залежності від стану отриманої копії і способу її отримання (наприклад може знадобитися попереднє декодування) проводиться вибірка потрібної інформації на пряму або з використанням методів, описаних в попередньому абзаці. Попереднє зняття посекторної копії перед відновленням даних з пошкодженого носія необхідно з двох причин: - робота з копією, розташованою на жорсткому диску, займає менше часу. - в процесі відновлення виключається можливість подальшого руйнування поверхні носія.

Поділитись:

Останні новини

 • На МЗС Росії була здійснена кібер-атака

  На МЗС Росії була здійснена кібер-атака

  лип. 16, 2017

  Представник Міністерства закордонних справ Марія Захарова повідомила, що 29 червня 2017 року електронна пошта МЗС РФ була атакована хакерами.

 • Огляд новин за період з 11 по 17 червня 2018 року

  Огляд новин за період з 11 по 17 червня 2018 року

  черв. 20, 2018

  За останні півроку повідомлення про вразливість в процесорах різних виробників стали звичною справою, а недавно до списку додалося ще одне. Йдеться про апаратну проблему «Lazy FP» (CVE-2018-3665) в процесорах Intel, яка зачіпає всі моделі сімейства Intel Core.

 • Вчені знайшли спосіб заманювати людей у пастку за допомогою GPS-навігатора

  Вчені знайшли спосіб заманювати людей у пастку за допомогою GPS-навігатора

  лип. 17, 2018

  Команда фахівців з Політехнічного університету Вірджинії (США), дослідницької групи Microsoft Research і Китайського Університету науки і технологій розробила метод атаки, що дозволяє підмінити GPS-сигнал (GPS-спуфинг) автомобільних навігаторів і змусити власників машин їхати по хибному маршруті.

 • 9 фактів про кібербезпеку

  9 фактів про кібербезпеку

  жовт. 25, 2017

  Кожен день ми чуємо про різні атаки, віруси, malware. Популярний блог Gizmodo попросив кілька експертів з інформаційної безпеки відокремити міфи від фактів, і ось що вони розповіли.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

 • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top