Відновлення даних з флешки Луцьк

Відновлення даних з flesh

Відновлення даних з флеш-накопичувачів в разі логічних пошкоджень файлової системи

У більшості випадків, такий накопичувач при підключенні до системи виглядає як невідформатований. Він коректно визначається, підключається і відображається в списку пристроїв. Відновлення даних здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення, в ручному або автоматичному режимі. Спочатку проводиться сканування всієї флешки. В результаті сканування, на основі виявленої службової інформації, складається карта розташування даних. У ній міститься інформація про те, який сектор до якого файлу або каталогу відноситься, розміри, назви та інші атрибути елементів відсканованої файлової системи. Потім виконується саме відновлення даних, яке полягає у тому, що обрана інформація відповідно до карти переноситься на інший носій. Запис на флеш в процесі виконання робіт не допускається.

Відновлення флеш в разі апаратних несправностей

Апаратні несправності, як правило, відбуваються з причини збою в роботі електроніки, яка забезпечує обмін інформацією між мікросхемою пам'яті і шиною USB. При цьому накопичувач визначається некоректно або не визначається взагалі. Несправність може полягати в фізичній несправності мікросхеми контролера або в логічному пошкодженні коду керуючої мікропрограми. Для відновлення даних з флеш, мікросхема пам'яті випаюється (це можливо тільки для "usb flash drive") і підключається до программатору, на якому зчитується її вміст. Далі проводиться програмна обробка даних, для отримання образу файлової системи, і, в разі необхідності, подальша реконструкція файлової системи програмними засобами. Програмна обробка отриманого образу пам'яті, яка називається «складанням», потрібна тому, що контролер флешки не зберігає дані в пам'яті у тому вигляді, в якому ми їх бачимо з комп'ютера. Наприклад, алгоритм вирівнювання зносу постійно переміщує вміст секторів пам'яті, в які часто робиться запис, за різними фізичними адресами, «перемішує» вміст пам'яті. Відповідність між логічними і фізичними адресами забезпечує механізм трансляції, який не працює, якщо "випаяти" мікросхему пам'яті і дані зчитуються з неї на пряму. Тому інформація зчитується в «сирому» вигляді і потребує подальшої обробки. Найчастіше, під кожну модель флешки потрібна розробка своїх алгоритмів складання, тому ця частина роботи вважається найбільш складною. Можливо також відновлення флешок шляхом перепайки мікросхеми пам'яті на аналогічний накопичувач, що знаходиться в справному стані.

Відновлення flash в разі фізичного пошкодження

Як правило, виконується тільки для usb flash drive. Іноді є можливість відремонтувати. Ремонт неможливий, коли в результаті перегину розірвані внутрішні доріжки плати електроніки. У цьому випадку, якщо мікросхема пам'яті ціла, відновлення даних відбувається аналогічно відновленню flash в разі апаратних несправностей. Якщо мікросхема пам'яті пошкоджена, відновлення неможливе.

Поділитись:

Останні новини

 • WikiLeaks стали новою жертвою OurMine

  WikiLeaks стали новою жертвою OurMine

  серп. 31, 2017

  Офіційний веб-сайт WikiLeaks, як повідомляється, був зламаний групою хакерів OurMine, яка залишила повідомлення на сайті.

 • Які секрети містить ваша Sim-карта?

  Які секрети містить ваша Sim-карта?

  черв. 09, 2020

  Практично в кожному телефоні сьогодні використовується технологія модуля ідентифікації абонента, іншими словами - SIM-карта. Цей модуль зберігає в собі ключі для аутентифікації абонентів в мережі та встановлення їх зв'язку з сервером. Давайте разом розберемося в тому, що це таке.

 • Короткий огляд головних подій у світі ІБ за період з 2 по 8 жовтня 2017 року

  Короткий огляд головних подій у світі ІБ за період з 2 по 8 жовтня 2017 року

  жовт. 13, 2017

  Минулий тиждень ознаменувався відразу декількома повідомленнями про витік даних і зломи криптовалютних платформ. Не обійшлося також без чергових атак Anonymous і звинувачень в бік «російських хакерів». Пропонуємо ознайомитися з коротким оглядом головних інцидентів безпеки за період з 2 по 8 жовтня 2017 року

 • Whatsapp vs Telegram

  Whatsapp vs Telegram

  лип. 27, 2020

  Незважаючи на те, що засновник Telegram Павло Дуров критикує месенджер WhatsApp щодо безпеки, варто відзначити, що Telegram значно поступається WhatsApp й іншим сучасним мессенджерам в питанні захисту листування від несанкціонованого доступу.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Карбишева 2, оф. 238

 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top