Відновлення інформації з жорстких дисків Луцьк

Відновлення hdd Якщо носій справний, втрата інформації, в більшості випадків, відбувається з причини виникнення помилок в таблиці розділів або в структурах файлових систем. Це може статися, наприклад, через некоректне вимкнення комп'ютера, збоїв у роботі програмного і апаратного забезпечення. Також відновлення інформації з жорстких дисків часто потрібне після помилок користувачів або діяльності вірусів. Найчастіше, при цьому дані фізично залишаються на диску, але губляться відомості про їх розташування. Виражається це в «зникненні» одного або декількох розділів жорсткого диска, відображенні розділу як неформатованого. Також, некоректні записи в структурах файлових систем можуть привести до втрати окремих файлів і каталогів. Відновлення інформації з жорстких дисків відбувається за допомогою спеціального програмного забезпечення, в ручному або автоматичному режимі. При використанні програмного забезпечення, спочатку відбувається сканування всіх даних, що містяться на носії.

В результаті сканування, на основі виявленої службової інформації, складається «карта» розташування фрагментів відновлюваної інформації. У «карті» містяться відомості про те, який сектор до якого файлу відноситься, розміри, назви та інші атрибути елементів відсканованої файлової системи. Далі вибрані дані переносяться на інший жорсткий диск. Запис на вихідний носій в процесі відновлення інформації не допускається.

 • Відновлення жорстких дисків

  Під відновленням жорстких дисків мається на увазі приведення дисків в стан, що дозволяє зчитувати з них потрібну інформацію. Ремонтом накопичувачів в тих випадках, коли відновлення даних не потрібно, ми не займаємося.
 • Відновлення жорстких дисків у випадках, коли не зчитуються сектори

  Як правило, якщо не проводиться періодична перевірка диска на наявність "bad-блоків", їх поява виявляється в помилках читання, зникнення файлів чи папок. Можуть відображатися як неформатовані або зникати логічні розділи, перестає завантажуватися операційна система. Відновлення жорстких дисків при наявності "bad-блоків" здійснюється з використанням програмно-апаратного комплексу «Data Extractor». Цей комплекс дозволяє працювати з дисками в технологічних режимах, проводити багаторазове читання секторів і читання з ігноруванням контрольно-циклічного коду. За допомогою цих операцій, у багатьох випадках, вдається зчитати інформацію зі значної частини збійних секторів. У разі, коли сектори нечитабельні в області розташування таблиці розділів або службової інформації файлової системи, попередньо знімається копія на справний носій. Потім відновлення даних проходить так само, як і в разі справного жорсткого диска.
 • Відновлення жорстких дисків при пошкодженій ПЗУ або службовій зоні

  Диск не визначається в BIOS або визначається неправильно. Може видавати нехарактерні звуки, «стукати». Бувають випадки, коли носій визначається коректно, але при подальшому завантаженні BIOS визначає помилку. Відновлення жорсткого диска, в цьому випадку полягає у відновленні даних службової зони HDD або ПЗУ. Ці роботи проводяться на стенді, в технологічних режимах роботи накопичувачів. Після чого відновлення даних проходить в звичайному режимі.
 • Відновлення жорстких дисків при несправному контролері

  При цьому, в більшості випадків, диск стукає, або не визначається в BIOS. Робота з відновлення жорсткого диска, в основному, полягає в заміні або ремонті контролера. Іноді також виконується "перепрошивка" мікропрограми диска. Після ремонту, відновлення даних відбувається як зі справного накопичувача.
 • Відновлення жорстких дисків в разі несправностей в гермозоні

  Цей тип несправності найчастіше викликає стукіт або скрегіт в гермоблоці. Виняток - «залипання головок» та «клин» двигуна шпинделя. В цьому випадку диск розкручується. Накопичувач не визначається або може визначатися BIOS. При виході з ладу однієї або декількох магнітних головок чи комутатора (він теж розташований у гермоблоці), для відновлення жорсткого диска виникає необхідність у розбиранні гермоблоку і заміні блоку магнітних головок разом з комутатором. У разі «залипання» також проводиться розбирання гермозони і відведення «голів» в зону паркування. Заклинювання двигуна усувається його ремонтом або пересадкою магнітних дисків на справний накопичувач. Після цього відновлення даних проводиться на комплексі «Data Extractor».
Поділитись:

Останні новини

 • Проект Open Bug Bounty по розкриттю вразливостей web-сайтів представив підсумки своєї роботи

  Проект Open Bug Bounty по розкриттю вразливостей web-сайтів представив підсумки своєї роботи

  серп. 07, 2017

  З початку запуску проекту в 2014 році його учасниками стали 3 424 дослідники з безпеки. З їх допомогою були розкриті 140 380 вразливостей на 141 828 сайтах (в тому числі 15 043 VIP-ресурсах), у тому числі була виправлена ​​72 271 проблема, що становить трохи більше половини від усіх виявлених вразливостей.

 • Огляд ІБ за період з 11 по 17 лютого 2019 року

  Огляд ІБ за період з 11 по 17 лютого 2019 року

  лют. 18, 2019

  Минулого понеділка на одному з найбільших торгових майданчиків даркнета з'явився масив даних, що включає 617 млн ​​облікових записів, викрадених у користувачів 16 зламаних сайтів, в тому числі Dubsmash, MyFitnessPal, 500px, Armor Games, DataCamp та інші. Продавець БД, хтось під псевдонімом Gnosticplayers, вимагав всього лише $ 20тис. в біткойнах.

 • Огляд новин за період з 2 по 8 липня 2018 року

  Огляд новин за період з 2 по 8 липня 2018 року

  лип. 09, 2018

  Минулий тиждень ознаменувався першою в 2018 році великою кібератакою на російські банки.

 • 9 фактів про кібербезпеку

  9 фактів про кібербезпеку

  жовт. 25, 2017

  Кожен день ми чуємо про різні атаки, віруси, malware. Популярний блог Gizmodo попросив кілька експертів з інформаційної безпеки відокремити міфи від фактів, і ось що вони розповіли.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

 • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top