Відновлення інформації з жорстких дисків Луцьк

Відновлення hdd Якщо носій справний, втрата інформації, в більшості випадків, відбувається з причини виникнення помилок в таблиці розділів або в структурах файлових систем. Це може статися, наприклад, через некоректне вимкнення комп'ютера, збоїв у роботі програмного і апаратного забезпечення. Також відновлення інформації з жорстких дисків часто потрібне після помилок користувачів або діяльності вірусів. Найчастіше, при цьому дані фізично залишаються на диску, але губляться відомості про їх розташування. Виражається це в «зникненні» одного або декількох розділів жорсткого диска, відображенні розділу як неформатованого. Також, некоректні записи в структурах файлових систем можуть привести до втрати окремих файлів і каталогів. Відновлення інформації з жорстких дисків відбувається за допомогою спеціального програмного забезпечення, в ручному або автоматичному режимі. При використанні програмного забезпечення, спочатку відбувається сканування всіх даних, що містяться на носії.

В результаті сканування, на основі виявленої службової інформації, складається «карта» розташування фрагментів відновлюваної інформації. У «карті» містяться відомості про те, який сектор до якого файлу відноситься, розміри, назви та інші атрибути елементів відсканованої файлової системи. Далі вибрані дані переносяться на інший жорсткий диск. Запис на вихідний носій в процесі відновлення інформації не допускається.

 • Відновлення жорстких дисків

  Під відновленням жорстких дисків мається на увазі приведення дисків в стан, що дозволяє зчитувати з них потрібну інформацію. Ремонтом накопичувачів в тих випадках, коли відновлення даних не потрібно, ми не займаємося.
 • Відновлення жорстких дисків у випадках, коли не зчитуються сектори

  Як правило, якщо не проводиться періодична перевірка диска на наявність "bad-блоків", їх поява виявляється в помилках читання, зникнення файлів чи папок. Можуть відображатися як неформатовані або зникати логічні розділи, перестає завантажуватися операційна система. Відновлення жорстких дисків при наявності "bad-блоків" здійснюється з використанням програмно-апаратного комплексу «Data Extractor». Цей комплекс дозволяє працювати з дисками в технологічних режимах, проводити багаторазове читання секторів і читання з ігноруванням контрольно-циклічного коду. За допомогою цих операцій, у багатьох випадках, вдається зчитати інформацію зі значної частини збійних секторів. У разі, коли сектори нечитабельні в області розташування таблиці розділів або службової інформації файлової системи, попередньо знімається копія на справний носій. Потім відновлення даних проходить так само, як і в разі справного жорсткого диска.
 • Відновлення жорстких дисків при пошкодженій ПЗУ або службовій зоні

  Диск не визначається в BIOS або визначається неправильно. Може видавати нехарактерні звуки, «стукати». Бувають випадки, коли носій визначається коректно, але при подальшому завантаженні BIOS визначає помилку. Відновлення жорсткого диска, в цьому випадку полягає у відновленні даних службової зони HDD або ПЗУ. Ці роботи проводяться на стенді, в технологічних режимах роботи накопичувачів. Після чого відновлення даних проходить в звичайному режимі.
 • Відновлення жорстких дисків при несправному контролері

  При цьому, в більшості випадків, диск стукає, або не визначається в BIOS. Робота з відновлення жорсткого диска, в основному, полягає в заміні або ремонті контролера. Іноді також виконується "перепрошивка" мікропрограми диска. Після ремонту, відновлення даних відбувається як зі справного накопичувача.
 • Відновлення жорстких дисків в разі несправностей в гермозоні

  Цей тип несправності найчастіше викликає стукіт або скрегіт в гермоблоці. Виняток - «залипання головок» та «клин» двигуна шпинделя. В цьому випадку диск розкручується. Накопичувач не визначається або може визначатися BIOS. При виході з ладу однієї або декількох магнітних головок чи комутатора (він теж розташований у гермоблоці), для відновлення жорсткого диска виникає необхідність у розбиранні гермоблоку і заміні блоку магнітних головок разом з комутатором. У разі «залипання» також проводиться розбирання гермозони і відведення «голів» в зону паркування. Заклинювання двигуна усувається його ремонтом або пересадкою магнітних дисків на справний накопичувач. Після цього відновлення даних проводиться на комплексі «Data Extractor».
Поділитись:

Останні новини

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Карбишева 2, оф. 238

 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top