Відновлення даних з відеореєстраторів Луцьк

Відновлення даних з відеореєстратора Наразі будь-які поширені стандарти зберігання даних на відеореєстраторах відсутні. Навіть пристрої одного модельного ряду окремо взятого виробника можуть записувати відеоінформацію використовуючи зовсім різні формати. При цьому будь-яка докуметація з описами цих форматів виробниками не надається і у вільному доступі відсутня. Виробників, моделей і, відповідно, форматів зберігання даних в даний момент існує величезна кількість. Крім того, постійно випускаються нові моделі і вносяться зміни в прошивки існуючих. У зв'язку з вищевикладеним, в більшості випадків перед відновленням даних з відеореєстратора, потрібно вивчити використовуваний формат зберігання даних.Для цього в реєстратор встановлюється чистий накопичувач, иніціалізується та заповнюється відеоінформацією. Після чого його вміст аналізується. Коли формат відомий, вивчається стан накопичувача і приймається рішення про спосіб відновлення інформації.

Можливі наступні варіанти: зняття посекторної копії на справний накопичувач з подальшою правкою даних для їх приведення у стан, що дозволяє отримати до них доступ штатними засобами відеореєстратора.

В залежності від обраного способу відновлення даних з відеореєстратора, результат може бути представлений у вигляді:

1. Жорсткого диска з образом. Після його установки в реєстратор, можуть перевіряти ці дані за допомогою стандартних можливостей пристрою.

2. Жорсткого диска з файлами, що містять скопійовану та приведену у доступну стандартними засобами операційної системи інформацію.

3. Жорсткий диск для запису результату повинен бути наданий замовником.

Поділитись:

Останні новини

 • Витік даних найбагатших людей світу

  Витік даних найбагатших людей світу

  жовт. 25, 2017

  Провідна офшорна юридична фірма Appleby, клієнти якої державні та міжнародні корпорації, високопоставлені фізичні обличчя, виявила "інцидент безпеки даних", який може призвести до витоку приватної інформації про клієнтів.

 • Новий троян WolfRAT атакує користувачів WhatsApp Android

  Новий троян WolfRAT атакує користувачів WhatsApp Android

  трав. 29, 2020

  На полі кіберзагроз з'явився новий троян для власників Android, спрямований на атаки популярних месенджерів WhatsApp та Facebook Messenger.

 • OurMine вкрали внутрішні файли Vevo

  OurMine вкрали внутрішні файли Vevo

  вер. 20, 2017

  Хакери OurMine атакували наступну жертву, вкравши приблизно 3,12 Тбайт внутрішніх файлів Vevo та розмістивши їх в Інтернеті.

 • Viacom відкрила свої ключі безпеки

  Viacom відкрила свої ключі безпеки

  вер. 20, 2017

  Viacom - популярна медіа компанія, яка володіє Paramount Pictures, Comedy Central, MTV та сотнями інших об'єктів, відкрила свої ключі безпеки на небезпечному сервері Amazon S3.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Карбишева 2, оф. 238

 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top