Відновлення даних з відеореєстраторів Луцьк

Відновлення даних з відеореєстратора На даний момент будь-які поширені стандарти зберігання даних на відеореєстраторах відсутні. Навіть пристрої одного модельного ряду окремо взятого виробника можуть записувати відеоінформацію, використовуючи зовсім різні формати. При цьому будь-яка докуметація з описами цих форматів виробниками не надається і в вільному доступі відсутня. Виробників, моделей і, відповідно, форматів зберігання даних в даний момент існує величезна кількість. Крім того, постійно випускаються нові моделі і вносяться зміни в прошивки існуючих. У зв'язку з вищевикладеним, в більшості випадків перед відновленням даних з відеореєстратора, потрібно вивчити використовуваний формат зберігання даних.Для цього в реєстратор встановлюється чистий накопичувач, иніціалізується та заповнюється відеоінформацією. Після чого його вміст аналізується. Коли формат відомий, вивчається стан накопичувача і приймається рішення про спосіб відновлення інформації.

Можливі наступні варіанти: зняття посекторної копії на справний накопичувач з подальшою правкою даних для їх приведення у стан, що дозволяє отримати до них доступ штатними засобами відеореєстратора.

В залежності від обраного способу відновлення даних з відеореєстратора, результат може бути представлений у вигляді:

1. Жорсткого диска з образом. Після його установки в реєстратор, можуть перевіряти ці дані за допомогою стандартних можливостей пристрою.

2. Жорсткого диска з файлами, що містять скопійовану та приведену у доступну стандартними засобами операційної системи інформацію.

3. Жорсткий диск для запису результату повинен бути наданий замовником.

Поділитись:

Останні новини

 • Семінар Cellebrite user forum 2017

  Семінар Cellebrite user forum 2017

  черв. 15, 2017

  08.06.2017 року в м. Києві відбувся практичний семінар «Cellebrite User Forum Kyiv 2017», присвячений питанням отримання та аналізу даних з мобільних пристроїв.

 • Вразливості в протоколі Bluetooth

  Вразливості в протоколі Bluetooth

  вер. 14, 2017

  Дослідники з безпеки нещодавно виявили 8 недоліків у протоколі Bluetooth, які впливають на більш ніж 5,3 мільярда пристроїв - від пристроїв Android, iOS, Windows і Linux до пристроїв Internet of things (IoT).

 • Злочинці зливали готівку гравців ROBLOX

  Злочинці зливали готівку гравців ROBLOX

  серп. 09, 2017

  ROBLOX - популярна відеогра з більш ніж 178 мільйонами зареєстрованих облікових записів, яку використовували кібер-злочинці, щоб зібрати мільйони доларів від гравців.

 • Виявлено нове шкідливе ПЗ KeyPass

  Виявлено нове шкідливе ПЗ KeyPass

  серп. 14, 2018

  У мережі зафіксована нова шкідлива кампанія з поширення одного з варіантів здирницьких ПЗ STOP під назвою KeyPass. Про це повідомляє видання Bleeping Computer.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

 • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top