Відновлення даних з відеореєстраторів Луцьк

Відновлення даних з відеореєстратора Наразі будь-які поширені стандарти зберігання даних на відеореєстраторах відсутні. Навіть пристрої одного модельного ряду окремо взятого виробника можуть записувати відеоінформацію використовуючи зовсім різні формати. При цьому будь-яка докуметація з описами цих форматів виробниками не надається і у вільному доступі відсутня. Виробників, моделей і, відповідно, форматів зберігання даних в даний момент існує величезна кількість. Крім того, постійно випускаються нові моделі і вносяться зміни в прошивки існуючих. У зв'язку з вищевикладеним, в більшості випадків перед відновленням даних з відеореєстратора, потрібно вивчити використовуваний формат зберігання даних.Для цього в реєстратор встановлюється чистий накопичувач, иніціалізується та заповнюється відеоінформацією. Після чого його вміст аналізується. Коли формат відомий, вивчається стан накопичувача і приймається рішення про спосіб відновлення інформації.

Можливі наступні варіанти: зняття посекторної копії на справний накопичувач з подальшою правкою даних для їх приведення у стан, що дозволяє отримати до них доступ штатними засобами відеореєстратора.

В залежності від обраного способу відновлення даних з відеореєстратора, результат може бути представлений у вигляді:

1. Жорсткого диска з образом. Після його установки в реєстратор, можуть перевіряти ці дані за допомогою стандартних можливостей пристрою.

2. Жорсткого диска з файлами, що містять скопійовану та приведену у доступну стандартними засобами операційної системи інформацію.

3. Жорсткий диск для запису результату повинен бути наданий замовником.

Поділитись:

Останні новини

 • Програмне забезпечення НДЛЦК “ГРОСС”

  Програмне забезпечення НДЛЦК “ГРОСС”

  лют. 08, 2018

  Під час криміналістичних досліджень накопичувачів цифрової інформації спеціалісти “Науково-дослідницької Лабораторії цифрової криміналістики Гросс” (НДЛЦК “ГРОСС”) використовують спеціальне програмне забезпечення (ПЗ), яке призначене для пошуку та аналізу інформації.

 • OurMine вкрали внутрішні файли Vevo

  OurMine вкрали внутрішні файли Vevo

  вер. 20, 2017

  Хакери OurMine атакували наступну жертву, вкравши приблизно 3,12 Тбайт внутрішніх файлів Vevo та розмістивши їх в Інтернеті.

 • Огляд інцидентів безпеки за 14-20 серпня 2017 року

  Огляд інцидентів безпеки за 14-20 серпня 2017 року

  серп. 21, 2017

  Минулий тиждень був багатим на події: витік даних 1,8 млн жителів Чикаго, зломи облікових записів в соціальних мережах телеканалу HBO і Sony PlayStation Network, попередження про підготовлювані кібератаки на зразок NotPetya тощо.

 • Нове оновлення Windows 10 виводить з ладу мобільні пристрої

  Нове оновлення Windows 10 виводить з ладу мобільні пристрої

  черв. 04, 2017

  Так сталося, що Microsoft випадково опублікували нове оновлення Windows 10 для мобільних пристроїв та ПК.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

 • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top