Відновлення даних з відеореєстраторів Луцьк

Відновлення даних з відеореєстратора Наразі будь-які поширені стандарти зберігання даних на відеореєстраторах відсутні. Навіть пристрої одного модельного ряду окремо взятого виробника можуть записувати відеоінформацію використовуючи зовсім різні формати. При цьому будь-яка докуметація з описами цих форматів виробниками не надається і у вільному доступі відсутня. Виробників, моделей і, відповідно, форматів зберігання даних в даний момент існує величезна кількість. Крім того, постійно випускаються нові моделі і вносяться зміни в прошивки існуючих. У зв'язку з вищевикладеним, в більшості випадків перед відновленням даних з відеореєстратора, потрібно вивчити використовуваний формат зберігання даних.Для цього в реєстратор встановлюється чистий накопичувач, иніціалізується та заповнюється відеоінформацією. Після чого його вміст аналізується. Коли формат відомий, вивчається стан накопичувача і приймається рішення про спосіб відновлення інформації.

Можливі наступні варіанти: зняття посекторної копії на справний накопичувач з подальшою правкою даних для їх приведення у стан, що дозволяє отримати до них доступ штатними засобами відеореєстратора.

В залежності від обраного способу відновлення даних з відеореєстратора, результат може бути представлений у вигляді:

1. Жорсткого диска з образом. Після його установки в реєстратор, можуть перевіряти ці дані за допомогою стандартних можливостей пристрою.

2. Жорсткого диска з файлами, що містять скопійовану та приведену у доступну стандартними засобами операційної системи інформацію.

3. Жорсткий диск для запису результату повинен бути наданий замовником.

Поділитись:

Останні новини

 • Огляд новин за період з 15 по 21 жовтня

  Огляд новин за період з 15 по 21 жовтня

  жовт. 23, 2018

  Минулого тижня прем'єр-міністр Словаччини Петер Пеллегріні (Peter Pellegrini) повідомив про потужну кібератаку на Міністерство закордонних справ країни, в ході якої зловмисники спробували викрасти важливі дані та документи з мережі відомства.

 • Samsung використовуватиме Інтернет речей для пошуку втрачених предметів

  Samsung використовуватиме Інтернет речей для пошуку втрачених предметів

  жовт. 19, 2017

  Гігант побутової електроніки представив Samsung Connect Tag, який можна закріпити на будь-якому об'єкті. Він буде точно передавати місце розташування об'єкта на смартфон.

 • Вчені знайшли спосіб заманювати людей у пастку за допомогою GPS-навігатора

  Вчені знайшли спосіб заманювати людей у пастку за допомогою GPS-навігатора

  лип. 17, 2018

  Команда фахівців з Політехнічного університету Вірджинії (США), дослідницької групи Microsoft Research і Китайського Університету науки і технологій розробила метод атаки, що дозволяє підмінити GPS-сигнал (GPS-спуфинг) автомобільних навігаторів і змусити власників машин їхати по хибному маршруті.

 • Спецслужби Росії причетні до кібератак на Україну

  Спецслужби Росії причетні до кібератак на Україну

  лип. 03, 2017

  Хакерська атака з застосуванням вірусу Petya.A була здійснена тими ж кібер-угрупуваннями, що атакували фінансову систему, об’єкти транспорту і енергетики України за допомогою вірусів TeleBots i Blackenergy в грудні 2016 року.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Карбишева 2, оф. 238

 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top