Відновлення даних з відеореєстраторів Луцьк

Відновлення даних з відеореєстратора На даний момент будь-які поширені стандарти зберігання даних на відеореєстраторах відсутні. Навіть пристрої одного модельного ряду окремо взятого виробника можуть записувати відеоінформацію, використовуючи зовсім різні формати. При цьому будь-яка докуметація з описами цих форматів виробниками не надається і в вільному доступі відсутня. Виробників, моделей і, відповідно, форматів зберігання даних в даний момент існує величезна кількість. Крім того, постійно випускаються нові моделі і вносяться зміни в прошивки існуючих. У зв'язку з вищевикладеним, в більшості випадків перед відновленням даних з відеореєстратора, потрібно вивчити використовуваний формат зберігання даних.Для цього в реєстратор встановлюється чистий накопичувач, иніціалізується та заповнюється відеоінформацією. Після чого його вміст аналізується. Коли формат відомий, вивчається стан накопичувача і приймається рішення про спосіб відновлення інформації.

Можливі наступні варіанти: зняття посекторної копії на справний накопичувач з подальшою правкою даних для їх приведення у стан, що дозволяє отримати до них доступ штатними засобами відеореєстратора.

В залежності від обраного способу відновлення даних з відеореєстратора, результат може бути представлений у вигляді:

1. Жорсткого диска з образом. Після його установки в реєстратор, можуть перевіряти ці дані за допомогою стандартних можливостей пристрою.

2. Жорсткого диска з файлами, що містять скопійовану та приведену у доступну стандартними засобами операційної системи інформацію.

3. Жорсткий диск для запису результату повинен бути наданий замовником.

Поділитись:

Останні новини

 • Огляд ІБ за період з 8 по 14 жовтня 2018 року

  Огляд ІБ за період з 8 по 14 жовтня 2018 року

  жовт. 17, 2018

  Минулого тижня компанія Google оголосила про припинення роботи соціальної мережі Google + за низкою причин: у зв'язку з можливим витоком даних 500 тис. користувачів, а також через низьку відвідуваність.

 • Атаки на Cloud збільшились на 300%

  Атаки на Cloud збільшились на 300%

  серп. 25, 2017

  За даними звіту "Безпека та розвідка" Microsoft, кількість атак на облікові записи у хмарі зросла на 300%.

 • ФБР затримало експерта, який допоміг нейтралізувати вірус WannaCry

  ФБР затримало експерта, який допоміг нейтралізувати вірус WannaCry

  серп. 05, 2017

  Співробітники Федерального бюро розслідувань США затримали експерта з комп'ютерної безпеки, який раніше допоміг нейтралізувати глобальний вірус WannaCry.

 • Поради хакера щодо кібербезпеки

  Поради хакера щодо кібербезпеки

  жовт. 18, 2017

  Кожен день ми читаємо про чергову атаку на Microsoft, HBO або Apple. Це стало настільки поширеним явищем, що вже майже ніхто на нього не реагує. І це лише гучні інциденти, про які повідомляється в новинах.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

 • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top