Відновлення даних з відеореєстраторів Луцьк

Відновлення даних з відеореєстратора Наразі будь-які поширені стандарти зберігання даних на відеореєстраторах відсутні. Навіть пристрої одного модельного ряду окремо взятого виробника можуть записувати відеоінформацію використовуючи зовсім різні формати. При цьому будь-яка докуметація з описами цих форматів виробниками не надається і у вільному доступі відсутня. Виробників, моделей і, відповідно, форматів зберігання даних в даний момент існує величезна кількість. Крім того, постійно випускаються нові моделі і вносяться зміни в прошивки існуючих. У зв'язку з вищевикладеним, в більшості випадків перед відновленням даних з відеореєстратора, потрібно вивчити використовуваний формат зберігання даних.Для цього в реєстратор встановлюється чистий накопичувач, иніціалізується та заповнюється відеоінформацією. Після чого його вміст аналізується. Коли формат відомий, вивчається стан накопичувача і приймається рішення про спосіб відновлення інформації.

Можливі наступні варіанти: зняття посекторної копії на справний накопичувач з подальшою правкою даних для їх приведення у стан, що дозволяє отримати до них доступ штатними засобами відеореєстратора.

В залежності від обраного способу відновлення даних з відеореєстратора, результат може бути представлений у вигляді:

1. Жорсткого диска з образом. Після його установки в реєстратор, можуть перевіряти ці дані за допомогою стандартних можливостей пристрою.

2. Жорсткого диска з файлами, що містять скопійовану та приведену у доступну стандартними засобами операційної системи інформацію.

3. Жорсткий диск для запису результату повинен бути наданий замовником.

Поділитись:

Останні новини

 • The Pirate Bay добував криптовалюту без відома користувачів

  The Pirate Bay добував криптовалюту без відома користувачів

  вер. 20, 2017

  Популярний у світі торрент The Pirate Bay знову перейшов у нову полеміку. На цей раз на своєму веб-сайті вони розмістили майнер, який використовує CPU відвідувачів, щоб видобувати цифрову валюту.

 • Поради хакера щодо кібербезпеки

  Поради хакера щодо кібербезпеки

  жовт. 18, 2017

  Кожен день ми читаємо про чергову атаку на Microsoft, HBO або Apple. Це стало настільки поширеним явищем, що вже майже ніхто на нього не реагує. І це лише гучні інциденти, про які повідомляється в новинах.

 • Огляд подій з 21 по 28 травня 2018 року

  Огляд подій з 21 по 28 травня 2018 року

  трав. 30, 2018

  Однією з найбільш резонансних подій минулого тижня стало попередження експертів команди Cisco Talos про шкідливу ​​кампанію, в ході якої хакери заразили щонайменше 500 тис. маршрутизаторів і пристроїв для зберігання даних в більш ніж 50 країнах світу.

 • Google Play Store запускає програму Buggy Bounty для захисту найпопулярніших додатків Android

  Google Play Store запускає програму Buggy Bounty для захисту найпопулярніших додатків Android

  жовт. 20, 2017

  Нарешті компанія Google запустила програму bounty bug для додатків Android у Google Play Store, закликаючи дослідників у галузі безпеки знайти та повідомляти про уразливості в додатках.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Карбишева 2, оф.319

 • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top