Відновлення даних з відеореєстраторів Луцьк

Відновлення даних з відеореєстратора Наразі будь-які поширені стандарти зберігання даних на відеореєстраторах відсутні. Навіть пристрої одного модельного ряду окремо взятого виробника можуть записувати відеоінформацію використовуючи зовсім різні формати. При цьому будь-яка докуметація з описами цих форматів виробниками не надається і у вільному доступі відсутня. Виробників, моделей і, відповідно, форматів зберігання даних в даний момент існує величезна кількість. Крім того, постійно випускаються нові моделі і вносяться зміни в прошивки існуючих. У зв'язку з вищевикладеним, в більшості випадків перед відновленням даних з відеореєстратора, потрібно вивчити використовуваний формат зберігання даних.Для цього в реєстратор встановлюється чистий накопичувач, иніціалізується та заповнюється відеоінформацією. Після чого його вміст аналізується. Коли формат відомий, вивчається стан накопичувача і приймається рішення про спосіб відновлення інформації.

Можливі наступні варіанти: зняття посекторної копії на справний накопичувач з подальшою правкою даних для їх приведення у стан, що дозволяє отримати до них доступ штатними засобами відеореєстратора.

В залежності від обраного способу відновлення даних з відеореєстратора, результат може бути представлений у вигляді:

1. Жорсткого диска з образом. Після його установки в реєстратор, можуть перевіряти ці дані за допомогою стандартних можливостей пристрою.

2. Жорсткого диска з файлами, що містять скопійовану та приведену у доступну стандартними засобами операційної системи інформацію.

3. Жорсткий диск для запису результату повинен бути наданий замовником.

Поділитись:

Останні новини

 • Рекомендації по правильній експлуатації жорстких дисків

  Рекомендації по правильній експлуатації жорстких дисків

  серп. 15, 2017

  Несправності через природне старіння жорстких дисків

  Навіть якщо дотримуватись всіх правил експлуатації жорстких дисків, все рівно в них буде відбуватися процес природного старіння.

 • Що токе electronic discovery?

  Що токе electronic discovery?

  лип. 09, 2017

  Електронне розслідування (або е-discovery, еdiscovery) – це процес, в якому електронні дані шукаються, розміщуються, захищаються з метою використання їх як доказів у цивільному чи кримінально-правовому праві

 • Цифрова криміналістика

  Цифрова криміналістика

  січ. 22, 2018

  Що таке цифрова криміналістика?

  Цифрова криміналістика використовується для ідентифікування, зберігання, відновлення, аналізу та презентування цифрових доказів, знайдених на комп’ютерах чи цифрових пристроях зберігання даних.

 • Чи актуально ще говорити про спам?

  Чи актуально ще говорити про спам?

  серп. 08, 2018

  Незважаючи на той факт, що кіберзлочинці стали жорсткіші, нове дослідження показало, що масова розсилка є все ще одним з найбільш популярних способів поширення шкідливого ПЗ та URL навіть через 40 років, відколи перший спам був відісланий.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

 • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top