• бер. 15, 2021

Відновлення даних з Android Луцьк

Відновлення даних Android

Всередині кожного пристрою Android є декілька основних компонентів, які дозволяють йому функціонувати. Хоч кожна модель телефону Android трохи різниться в залежності від моделі та дизайну, більшість з них мають однакові компоненти:

 1. ЦП (центральний процесор) — керує всіма функціями телефону, його потужність вимірюється тим, скільки процесів він може виконати за один цикл.
 2. Процесор — окрема мікросхема, яка взаємодіє з центральним процесором. Він використовує функції радіоуправління для кодування та перемикання частот для підтримки LTE та 4G.
 3. Пам’ять — в мобільних телефонах є як оперативна пам’ять (RAM), в якій тимчасово зберігаються дані, так і постійна пам’ять (ROM), де зберігається інформація користувача. Часто вони встановлені разом як багаточіповий пакет.
 4. SD- карта — це карта пам'яті, яка використовується як додатковий накопичувач.

Це найбільш важливі компоненти у процесі відновлення файлів на Андроїд. Більшість телефонів можна тимчасово відремонтувати для відновлення інформації, відновивши дані чи лінії живлення (лінії електропередач), які стали несправні в результаті перегорілого конденсатора, корозії в точках контакту в мікросхемі чи загальній несправності мікросхеми. Для відновлення зв’язку між мікросхемами та компонентами, ми маємо знайти робочі деталі, замінити несправні лінії, щоб запустити телефон та відновити дані з Андроїда. Проте, починаючи з Android 6.0.1 дані зашифровані. Телефони, які працюють під керуванням Android до 6 версії, зазвичай, можна відновити, демонтувавши пам’ять та зробивши її повний образ. Більшість мобільних пристрої Android використовують мікросхему eMMC, яка складається з мікросхеми пам’яті NAND та контролера ЦП. Якщо контролер виходить з ладу, то мікросхема вважається мертвою. Проте, наші спеціалісти можуть обійти контролер та напряму вичитати пам’ять NAND, щоб створити образ та відновити дані з телефону Android.

Які дані з Android можна відновити?

 • Фото й відео
 • Текстові повідомлення
 • Контакти
 • Голосові повідомлення
 • Нотатки
 • Дані додатків
 • Чати Viber, WhatsApp, Telegram

Скільки коштує відновити дані з мобільного телефону Android?

Ціна відновлення даних з Android формується безпосередньо після діагностики та залежить від версії ОС і об'єму пам'яті.

Поділитись:
Відновлення даних з флешки/жорсткого диску/відеореєстратора: Луцьк, Рівне, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Мукачево, Ковель і т.д.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних: HDD, Flash, CD/DVD, DVR, SD/microSD, SSD/SSHD

Top