• лют. 24, 2021

Відновлення даних з карт пам’яті SD та microSD

Відновлення hdd

Найпоширеніші причини втрати даних на картах пам’яті:

 1. Випадково видалили дані — у цьому випадку основне не намагатись відновити файли самостійно, не записувати відновлені файли на ту ж саму карту, оскільки це може призвести до 100% втрати інформації.
 2. «Просить відформатуватись» — якщо Вам потрібна інформація з карти пам'яті, ні в якому випадку не форматуйте! Може бути як і логічна, так і апаратна несправність (якщо інформація з несправного накопичувача не потрібна, спробуйте провести форматування, у випадку логічних помилок форматування повинно бути виконано успішно, у випадку апаратних — форматування буде завершено з помилками). Проте відновлення даних з карти пам’яті після форматування теж можливе.
 3. Неправильний об'єм або «0» байт — це говорить про апаратну несправність, частіше всього це трапляється через пошкодження мікросхеми пам’яті.
 4. Не визначається комп’ютером/телефоном — як і в попередньому випадку, це теж апаратна несправність, причиною може бути несправність контролера карти пам’яті.

 

Як відновити дані з СД карти безплатно?

Використовуючи безкоштовні програми для відновлення даних з карт пам’яті чи microSD, варто пам’ятати, що ви можете не лише не відновити інформацію, а й остаточно її знищити, оскільки мікросхема флеш-пам’яті NAND, яка міститься у вашій SD карті чи microSD, працює не так, як більшість накопичувачів. Інколи дані, які були видалені чи стерті в результаті форматування, можуть здаватись повністю знищеними в будь-якій програмі, якою ви намагаєтесь їх відновити, хоча насправді вони все ще є, просто приховані через особливості зберігання даних у флеш-пам’яті. Слід додати, що безкоштовні, доступні у вільному доступі, програми здатні відновити найбільш поширені типи даних (*.jpg, *.avi, *.mp3 і т.п.), для відновлення унікальних типів даних («сирі» файли фотокамер, бази даних, записи з відеореєстраторів і т.п.), потрібен досвід та більш професійні програми. Тому, якщо вам потрібно відновити (видалені) фото, відео з карти пам’яті — не ризикуйте, спеціалісти Gross вам допоможуть!

Які програми для відновлення даних з карт пам’яті ми використовуємо?

 • Програми, розроблені компанією «512Байт» для окремих типів даних
 • РС-3000 Flash
 • Спеціалізовані програми для пошуку окремих типів даних

Діагностика БЕЗКОШТОВНА, а оплата лише за результат — спершу ви приймаєте відновлені дані й лише тоді оплачуєте!

 

Яка ціна відновлення інформації з СД карти?

Обсяг SD без розпаювання, грн з розпаюванням, грн
до 4 Гб 1200 від 2500
8 Гб, 16 Гб 1500 від 3000
32 Гб 2000 від 4000
64 Гб 2500 від 5500
128 Гб 3000 від 8000

 

Часті запитання (FAQ)

 • Яка ціна відновлення даних?

  Ціна відновлення даних з жорсткого диску, флешки, SD карти, CD/DVD диску, відеореєстратора, Android, iPhone різна. Вартість залежить від типу та об’єму накопичувача, а також рівня складності. Актуальний прайс ви можете переглянути тут. Проте, діагностика у нас безкоштовна, а оплата лише за результат: ви спершу приймаєте відновлені дані, а тоді лише оплачуєте.
 • Скільки часу займає відновлення?

  Стандартні терміни виконання робіт — від 3 до 8 робочих днів, все залежить від складності виконання. Проте, можливе й термінове виконання відновлення за подвійною ціною.
 • Чи можу я вибрати, які дані хочу відновити?

  Звичайно, ми можемо відновлювати як і всі дані, так і за конкретний проміжок часу. На етапі діагностики ми уточнюємо, які дані є найбільш важливими для відновлення (тип файлів, назви папок, проміжок часу).
 • Яким чином мені повернуть мої дані?

  Для того, щоб надати вам відновлені дані, ми маємо їх записати на накопичувач (жорсткий диск, флешка, зовнішній диск тощо). Тому, найкращий варіант — надати справний накопичувач для запису даних одразу після діагностики.
 • Чи можуть бути записані дані на той же накопичувач з якого відновлювали?

  У більшості випадків ні. Після того, як ми відновили дані, вони мають бути записані на справний пристрій. Якщо ваш пристрій, наприклад, жорсткий диск, клацав, стукав, не визначався системою, він вважається несправним і зберігати дані на ньому ненадійно. Ремонт проводиться лише з метою відновлення даних з жорсткого диску, не для його подальшого використання.
 • Чи потрібно ще щось для відновлення?

  В основному, ні. Якщо йдеться про відновлення даних з жорстких дисків, то у нас є власна база донорів, які ми використовуємо, щоб зробити диск справним.
Поділитись:
Відновлення даних з флешки/жорсткого диску/відеореєстратора: Луцьк, Рівне, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Мукачево, Ковель і т.д.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • 0733 406 100
  063 717 68 84

Gross

logo Gross

Відновлення даних: HDD, Flash, CD/DVD, DVR, SD/microSD, SSD/SSHD

Top