• лип. 16, 2017

Відновлення даних з флешки Луцьк

Відновлення даних з flesh

Як відновити дані з флешки?

Флеш-накопичувачі можуть витримувати удари набагато краще, ніж більшість інших цифрових накопичувачів, але у випадках фізичних пошкоджень чи при неправильному поводженні, дані так само втрачаються. Флешки також схильні й до логічних несправностей, таких як пошкодження даних користувача або структур файлових систем.

Що всередині флешки?

Попри те, що флешки бувають різних моделей, розмірі та об’ємів, більшість з них мають одні й ті ж компоненти всередині, що дозволяють зберігати та передавати дані. Всередині USB-накопичувача знаходяться:

 1. контролер — мікроконтролер з вбудованим RAM та ROM, який дозволяє передавати дані;
 2. чіп флеш-пам’яті NAND — зберігає всі дані;
 3. кварцовий генератор — контролює вивід даних та всі процеси на накопичувачі;
 4. USB-штекер — зовнішня частина флешки, що з’єднує її з комп’ютером;
 5. кришка — оболонка, що захищає внутрішні частини диску.

Ці компоненти містяться на кожній флешці, проте користувач може бачити різні варіації USB штекера. Існують порти різних розмірів, призначених для USB-пристроїв більших чи менших розмірів — micro USB, USB-A/B/C, а також USB 2.0, USB 3.0.

Чому флешки виходять з ладу?

Як і більшість пристроїв, флеш-накопичувачі можуть мати логічні та фізичні несправності. Фізичні несправності - це коли:

 • зігнувся штекер або повністю відламався;
 • вийшли з ладу внутрішні компоненти;
 • випадково наступили на флешку;
 • потрапляння вологи;
 • перегрів і т.д.

Логічні несправності — коли дані недоступні в результаті пошкодження структур файлових систем. В деяких випадках сама флешка може бути пошкоджена через збої програм або через проблеми з мікросхемою пам’яті NAND. Інші форми логічних несправностей — скачки електроенергії чи неправильне відключення флешки від хост-пристрою.

Процес відновлення даних з флешки

Багато користувачів в першу чергу використовують безплатні програми для відновлення даних з флешки. У випадку апаратних несправностей, самостійно відновити дані з флешки майже неможливо, оскільки для цього потрібні спеціальні програмно-апаратні комплекси, навички роботи з ними та знання про зберігання даних. При відновленні даних ми гарантуємо конфіденційність користувача. У більшості випадків, при апаратних несправностях використовується розпаювання та інші методи для відновлення даних з флешки.

Відновлення даних з флеш-накопичувачів в разі логічних пошкоджень файлової системи

У більшості випадків, такий накопичувач при підключенні до системи виглядає як невідформатований. Він коректно визначається, підключається і відображається в списку пристроїв. Відновлення даних здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення, в ручному або автоматичному режимі. Спочатку проводиться сканування всієї флешки. В результаті сканування, на основі виявленої службової інформації, складається карта розташування даних.

У ній міститься інформація про те, який сектор до якого файлу або каталогу відноситься, розміри, назви та інші атрибути елементів відсканованої файлової системи. Потім виконується саме відновлення даних, яке полягає у тому, що обрана інформація відповідно до карти переноситься на інший носій. Запис на флеш в процесі виконання робіт не допускається.

Відновлення флеш в разі апаратних несправностей

Відновлення Flash

Апаратні несправності, як правило, відбуваються з причини збою в роботі електроніки, яка забезпечує обмін інформацією між мікросхемою пам'яті і шиною USB. При цьому накопичувач визначається некоректно або не визначається взагалі. Несправність може полягати в фізичній несправності мікросхеми контролера або в логічному пошкодженні коду керуючої мікропрограми. Для відновлення даних з флеш, мікросхема пам'яті випаюється (це можливо тільки для «usb flash drive») і підключається до программатору, на якому зчитується її вміст. Далі проводиться програмна обробка даних, для отримання образу файлової системи, і, в разі необхідності, подальша реконструкція файлової системи програмними засобами. Програмна обробка отриманого образу пам'яті, яка називається «складанням», потрібна тому, що контролер флешки не зберігає дані в пам'яті у тому вигляді, в якому ми їх бачимо з комп'ютера. Наприклад, алгоритм вирівнювання зносу постійно переміщує вміст секторів пам'яті, в які часто робиться запис, за різними фізичними адресами, «перемішує» вміст пам'яті. Відповідність між логічними і фізичними адресами забезпечує механізм трансляції, який не працює, якщо «випаяти» мікросхему пам'яті і дані зчитуються з неї на пряму. Тому інформація зчитується в «сирому» вигляді і потребує подальшої обробки. Найчастіше, під кожну модель флешки потрібна розробка своїх алгоритмів складання, тому ця частина роботи вважається найбільш складною. Можливо також відновлення флешок шляхом перепайки мікросхеми пам'яті на аналогічний накопичувач, що знаходиться в справному стані.

Відновлення flash в разі фізичного пошкодження

Як правило, виконується тільки для usb flash drive. Іноді є можливість відремонтувати. Ремонт неможливий, коли в результаті перегину розірвані внутрішні доріжки плати електроніки. У цьому випадку, якщо мікросхема пам'яті ціла, відновлення даних відбувається аналогічно відновленню flash в разі апаратних несправностей. Якщо мікросхема пам'яті пошкоджена, відновлення неможливе.

Відновлення даних з флешки після форматування

Відновити дані з флешки після форматування можливо, проте є кілька деталей, які варто враховувати. Перш за все успішність відновлення залежить від того чи користувались ви флеш після форматування і наскільки довго. Чим довше, тим менше шансів на 100% відновлення, оскільки флешка перезапишеться новими даними і відновити попередні файли буде неможливо. Якщо ви не користувались накопичувачем після форматування, то є можливість відновити увесь об’єм. По-друге, відновлені дані варто записувати на іншу флешку чи жорсткий диск, бо якщо записати на ту ж, то в процесі перезаписування окремі файли можуть втратитись.

 

Скільки коштує відновити дані з флешки (flash)

Flash обсяг без розпаювання, грн з розпаюванням, грн
до 4 Гб  800 2500
8 Гб  1200 3000
16 Гб  1400 3500
32 Гб 1600 4000
64 Гб 1800 4500
від 128 Гб 2000 5300

 

Часті запитання (FAQ)

 • Яка ціна відновлення даних?

  Ціна відновлення даних з жорсткого диску, флешки, SD карти, CD/DVD диску, відеореєстратора, Android, iPhone різна. Вартість залежить від типу та об’єму накопичувача, а також рівня складності. Актуальний прайс ви можете переглянути тут. Проте, діагностика у нас безкоштовна, а оплата лише за результат: ви спершу приймаєте відновлені дані, а тоді лише оплачуєте.
 • Скільки часу займає відновлення?

  Стандартні терміни виконання робіт — від 3 до 8 робочих днів, все залежить від складності виконання. Проте, можливе й термінове виконання відновлення за подвійною ціною.
 • Чи можу я вибрати, які дані хочу відновити?

  Звичайно, ми можемо відновлювати як і всі дані, так і за конкретний проміжок часу. На етапі діагностики ми уточнюємо, які дані є найбільш важливими для відновлення (тип файлів, назви папок, проміжок часу).
 • Яким чином мені повернуть мої дані?

  Для того, щоб надати вам відновлені дані, ми маємо їх записати на накопичувач (жорсткий диск, флешка, зовнішній диск тощо). Тому, найкращий варіант — надати справний накопичувач для запису даних одразу після діагностики.
 • Чи можуть бути записані дані на той же накопичувач з якого відновлювали?

  У більшості випадків ні. Після того, як ми відновили дані, вони мають бути записані на справний пристрій. Якщо ваш пристрій, наприклад, жорсткий диск, клацав, стукав, не визначався системою, він вважається несправним і зберігати дані на ньому ненадійно. Ремонт проводиться лише з метою відновлення даних з жорсткого диску, не для його подальшого використання.
 • Чи потрібно ще щось для відновлення?

  В основному, ні. Якщо йдеться про відновлення даних з жорстких дисків, то у нас є власна база донорів, які ми використовуємо, щоб зробити диск справним.
Поділитись:
Відновлення даних з флешки/жорсткого диску/відеореєстратора: Луцьк, Рівне, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Мукачево, Ковель і т.д.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • 0733 406 100
  063 717 68 84

Gross

logo Gross

Відновлення даних: HDD, Flash, CD/DVD, DVR, SD/microSD, SSD/SSHD

Top