• лип. 16, 2017

Відновлення інформації з жорстких дисків (HDD) Луцьк

Відновлення hdd

Причини втрати інформації на жорсткому диску

Якщо носій справний, втрата інформації, в більшості випадків, відбувається з причини виникнення помилок в таблиці розділів або в структурах файлових систем. Це може статися, наприклад, через:

 • некоректне вимкнення комп'ютера;
 • збої у роботі програмного і апаратного забезпечення;
 • помилки користувачів;
 • діяльність вірусів.

Найчастіше, при цьому дані фізично залишаються на диску, але губляться відомості про їх розташування.

Виражається це в «зникненні» одного або декількох розділів жорсткого диска, відображенні розділу як неформатованого. Також, некоректні записи в структурах файлових систем можуть привести до втрати окремих файлів і каталогів.

Точну причину несправності жорсткого диску можна встановити у нас виключно під час діагностики, яка є БЕЗКОШТОВНОЮ!

Як відновити інформацію на жорсткому диску?

Під відновленням жорстких дисків мається на увазі приведення дисків в стан, що дозволяє зчитувати з них потрібну інформацію.

Ремонтом накопичувачів в тих випадках, коли відновлення даних не потрібно, ми НЕ ЗАЙМАЄМОСЯ.

Відновлення інформації з жорстких дисків відбувається двома способами:

 • без розбирання, коли несправність спричинено в результаті логічних (програмних) помилок. В цьому випадку розбирання диску не проводиться, робота з відновлення даних проводиться програмно;
 • з розбиранням, коли втрата даних викликана несправністю механічних частин диску. В цьому випадку проводиться розбирання з наступною заміною несправних частин. Справні частини знімаються із завідомо справних дисків-донорів. Саме для цього ми формуємо свою власну базу донорів.

Найчастіші несправності жорстких дисків та способи відновлення даних

Найпоширенішими випадками несправностей, які виникають при відновленні інформації з жорстких дисків можуть бути:

 1. Не зчитуються сектори
  Як правило, якщо не проводиться періодична перевірка диска на наявність «bad-блоків», їх поява виявляється в помилках читання, зникнення файлів чи папок. Можуть відображатися як неформатовані або зникати логічні розділи, перестає завантажуватися операційна система. Відновлення жорстких дисків при наявності «bad-блоків» здійснюється з використанням програмно-апаратного комплексу «PC-3000 UDMA». Цей комплекс дозволяє працювати з дисками в технологічних режимах, проводити багаторазове читання секторів і читання з ігноруванням контрольно-циклічного коду. За допомогою цих операцій, у багатьох випадках, вдається зчитати інформацію зі значної частини збійних секторів. У разі, коли сектори нечитабельні в області розташування таблиці розділів або службової інформації файлової системи, попередньо знімається копія на справний носій. Потім відновлення даних проходить так само, як і в разі справного жорсткого диска.
 2. Пошкоджена ПЗУ або службова зона
  Диск не визначається в BIOS або визначається неправильно. Може видавати нехарактерні звуки, «стукати». Бувають випадки, коли носій визначається коректно, але при подальшому завантаженні BIOS визначає помилку. Відновлення жорсткого диска, в цьому випадку полягає у відновленні даних службової зони HDD або ПЗУ. Ці роботи проводяться на стенді, в технологічних режимах роботи накопичувачів. Після чого відновлення даних проходить у звичайному режимі.
 3. Несправний контролер
  При цьому, в більшості випадків, диск стукає, або не визначається в BIOS. Робота з відновлення жорсткого диска, в основному, полягає в заміні або ремонті контролера. Іноді також виконується «перепрошивка» мікропрограми диска. Після ремонту, відновлення даних відбувається як зі справного накопичувача.
 4. Несправності в гермозоні
  Цей тип несправності найчастіше викликає стукіт або скрегіт в гермоблоці. Виняток — «залипання головок» та «клин» двигуна шпинделя. В цьому випадку диск розкручується. Накопичувач не визначається або може визначатися BIOS. При виході з ладу однієї або декількох магнітних головок чи комутатора (він теж розташований у гермоблоці), для відновлення жорсткого диска виникає необхідність у розбиранні гермоблоку і заміні блоку магнітних головок разом з комутатором. У разі «залипання» також проводиться розбирання гермозони і відведення «голів» в зону паркування. Заклинювання двигуна усувається його ремонтом або пересадкою магнітних дисків на справний накопичувач. Після цього відновлення даних проводиться на комплексі «PC-3000 UDMA».

Які програми для відновлення інформації на жорсткому диску ми використовуємо?

Відновлення інформації з жорстких дисків відбувається за допомогою спеціального програмного забезпечення, в ручному або автоматичному режимі. При використанні програмного забезпечення, спочатку відбувається сканування всіх даних, що містяться на носії. В результаті сканування, на основі виявленої службової інформації, складається «карта» розташування фрагментів відновлюваної інформації. У «карті» містяться відомості про те, який сектор до якого файлу відноситься, розміри, назви та інші атрибути елементів відсканованої файлової системи. Далі вибрані дані переносяться на інший жорсткий диск. Запис на вихідний носій в процесі відновлення інформації не допускається.

Отже, щоб відновити дані з жорсткого диску ми використовуємо наступне програмне забезпечення:

 1. Програмний комплекс PC-3000 UDMA — програмне забезпечення, яке призначене для відновлення даних з будь-яких накопичувачів з інтерфейсом підключення SATA, ATA, форм-фактор HDD 3.5″, 2.5″, 1.8″, 1.0″, а також USB HDD, SSHD (Solid State Hybrid Drive) та ін. Підтримуються найбільш поширені файлові системи: exFAT, FAT, NTFS, EXT2/3/4, UFS1/2, HFS+, XFS, VMFS, ReiserFS та образи віртуальних машин MDK (VMWare).
 2. Foremost — програма для відновлення «вирізаних» файлів з можливістю додавання невідомих для програми сигнатур. Вона використовується в UNIX-подібних системах. Foremost може працювати з образами накопичувачів різних форматів (dd, Safeback, Encase) або безпосередньо з носієм цифрової інформації. Foremost використовується через інтерфейс командного рядка, без графічного інтерфейсу. Також є файл конфігурації (зазвичай знаходиться в /usr/local/etc/foremost.conf), який допоможе відшукати додаткові типи файлів, не вказані для програми розробником.
 3. RAW Universal — програмне забезпечення для «вирізання» файлів, розроблене компанією 512Байт. На відмінну від аналогів, програма має унікальний алгоритм пошуку файлів, що містить не тільки «від — до» і «певний розмір». Вона аналізує структури різних типів, визначає цілісність, показує лише читабельні файли та створює заголовки файлів метаданих. Це необхідно, коли потрібно проаналізувати файли за певний період.
 4. The Sleuth Kit — програма, яка керується через інтерфейс командного рядка, що дозволяє аналізувати образи накопичувачів, відновлювати видалені файли. Алгоритм Sleuth Kit використовується в Autopsy, комерційних ПЗ та ПЗ з відкритим кодом. Програма підтримує такі файлові системи: NTFS, FAT, ExFAT, UFS 1, UFS 2, EXT2FS, EXT3FS, Ext4, HFS, ISO 9660 та YAFFS2.

Детальніше про програмне забезпечення, яке ми використовуємо, дізнаєтесь на сторінці «Програмне забезпечення НДЛЦК ГРОСС».

Щоб швидше отримати ваші дані, приносьте одразу накопичувач на який можна скопіювати відновлену інформацію (інший жорсткий диск, флешка чи зовнішній накопичувач)!

Відновлюємо інформацію з усіх типів носіїв: ПК, ноутбуків, нетбуків, зовнішніх дисків, RAID-масивів, SATA, eSATA, SCSI, SAS, USB, NAS, JBOD/Spanned, Q-NAP, DVHD та ін.

Працюємо з різними виробниками HDD: ADATA, Apaser, Dell, Didgital, Goodram, Hitachi, Fujitsu, I.norys, HP, Freecom, Toshiba, Quantum, LaCie, Silicon Power, Transend, TrekStor, Vebratim, Seagate та ін.

Відновлюємо дані з будь-яких файлових систем: APFS, FAT, NTFS, HFS+, exFAT, EXT2/3/4, XFS, DHFS4.1, WFS0.4 та ін.

 

Де ми знаходимось?

Ви можете принести свій жорсткий диск для відновлення за адресою: м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311. Діагностика БЕЗКОШТОВНА, а оплата лише за результат. Відновлення даних з жорсткого диска ціна формується в залежності від обсягу пам'яті та способу відновлення (з розбиранням чи без).

 

Скільки коштує відновити дані з жорсткого диску (HDD)

Об'єм жорсткого диску без розбирання *, грн.

з розбиранням **, грн.

80, 160 Гб 1800 3000
320 Гб 2000 3500
500 Гб 2200 4000
1 Тб 2400 4500
1,5 Тб 2600 5000
2 Тб 2800 5500
3 Тб 3000 6200
4 Тб  3200 7000

*ціна залежить від об'єму та рівня складності.

Причина встановлюється під час діагностики, яка є безкоштовною.

Вартість виконання робіт може збільшуватись у наступних випадках:

 • відновлення даних відбувається після стороннього втручання;
 • відновлення даних з сильно пошкодженого диску, що потребує більше 2 донорів;
 • термінове відновлення даних у вихідні чи святкові дні;
 • від моделі жорсткого диска (наприклад, Seagate Rosewood, WD Palmer).

 

Часті запитання (FAQ)

 • Яка ціна відновлення даних?

  Ціна відновлення даних з жорсткого диску, флешки, SD карти, CD/DVD диску, відеореєстратора, Android, iPhone різна. Вартість залежить від типу та об’єму накопичувача, а також рівня складності. Актуальний прайс ви можете переглянути тут. Проте, діагностика у нас безкоштовна, а оплата лише за результат: ви спершу приймаєте відновлені дані, а тоді лише оплачуєте.
 • Скільки часу займає відновлення?

  Стандартні терміни виконання робіт — від 3 до 8 робочих днів, все залежить від складності виконання. Проте, можливе й термінове виконання відновлення за подвійною ціною.
 • Чи можу я вибрати, які дані хочу відновити?

  Звичайно, ми можемо відновлювати як і всі дані, так і за конкретний проміжок часу. На етапі діагностики ми уточнюємо, які дані є найбільш важливими для відновлення (тип файлів, назви папок, проміжок часу).
 • Яким чином мені повернуть мої дані?

  Для того, щоб надати вам відновлені дані, ми маємо їх записати на накопичувач (жорсткий диск, флешка, зовнішній диск тощо). Тому, найкращий варіант — надати справний накопичувач для запису даних одразу після діагностики.
 • Чи можуть бути записані дані на той же накопичувач з якого відновлювали?

  У більшості випадків ні. Після того, як ми відновили дані, вони мають бути записані на справний пристрій. Якщо ваш пристрій, наприклад, жорсткий диск, клацав, стукав, не визначався системою, він вважається несправним і зберігати дані на ньому ненадійно. Ремонт проводиться лише з метою відновлення даних з жорсткого диску, не для його подальшого використання.
 • Чи потрібно ще щось для відновлення?

  В основному, ні. Якщо йдеться про відновлення даних з жорстких дисків, то у нас є власна база донорів, які ми використовуємо, щоб зробити диск справним.

 

Пошук та виявлення несправностей на жорсткому диску

Поділитись:
Відновлення даних з флешки/жорсткого диску/відеореєстратора: Луцьк, Рівне, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Мукачево, Ковель і т.д.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • 0733 406 100
  063 717 68 84

Gross

logo Gross

Відновлення даних: HDD, Flash, CD/DVD, DVR, SD/microSD, SSD/SSHD

Top