• лип. 16, 2017

Відновлення даних з відеореєстраторів (DVR) Луцьк

Відновлення даних з відеореєстратора

Наразі будь-які поширені стандарти зберігання даних на відеореєстраторах відсутні. Навіть пристрої одного модельного ряду окремо взятого виробника можуть записувати відеоінформацію використовуючи зовсім різні формати. При цьому будь-яка докуметація з описами цих форматів виробниками не надається і у вільному доступі відсутня. Виробників, моделей і, відповідно, форматів зберігання даних в даний момент існує величезна кількість. Крім того, постійно випускаються нові моделі і вносяться зміни в прошивки існуючих. У зв'язку з вищевикладеним, в більшості випадків перед відновленням даних з відеореєстратора, потрібно вивчити використовуваний формат зберігання даних.

Для цього в реєстратор встановлюється чистий накопичувач, ініціалізується та заповнюється відеоінформацією. Після чого його вміст аналізується. Коли формат відомий, вивчається стан накопичувача і приймається рішення про спосіб відновлення інформації. Можливі наступні варіанти: зняття посекторної копії на справний накопичувач з подальшою правкою даних для їх приведення у стан, що дозволяє отримати до них доступ штатними засобами відеореєстратора.

Причини втрати даних на відеореєстраторі:

 1. Механічна несправність жорсткого диска на відеореєстраторі
 2. Пошкодження прошивки жорсткого диска
 3. Недостатньо місця для зберігання
 4. Переформатування чи пошкодження диску
 5. Випадкове видалення відзнятого матеріалу
 6. Пошкодження в результаті вогню, потрапляння вологи, пилу
 7. Збої електроенергії

Як зберігаються дані у відеореєстраторі?

Без стороннього втручання відеореєстратори зберігають дані рівно стільки, скільки дозволяє об’єм жорсткого диска. Сучасні відеореєстратори зберігають дані на окремих жорстких дисках чи RAID-масивах. У тому чи іншому випадку ми можемо відновити дані з відеореєстратора (DVR) з використанням спеціалізованого програмного забезпечення, проте формат відеозапису DVR сильно відрізняється від формату, який створюється стандартними додатками ПК чи ОС. В більшості випадків виробники DVR використовують власне кодування даних, документацію щодо зберігання даних у вільному доступі не публікують, тому програмні продукти, розраховані на відновлення найбільш поширених форматів даних, структури відеозаписів не можуть знайти. Тому, часто процес відновлення даних з DVR не настільки простий, щоб підключити жорсткий диск та відтворити відео. Додаткова проблема полягає у тому, що більшість системи безпеки використовують декілька камер в різних місцях і кожне зняте відео відправляється на жорсткий диск чи RAID-масив. Мультиплексування відео використовується для зменшення навантаження на диск, це означає, що різні типи змішуються між собою, що значно ускладнює перегляд цілого потоку відео, оскільки вони швидко перемикаються між різними видами камер.

Процес відновлення даних з відеореєстраторів

Ми використовуємо власні методи та інструменти для відновлення даних з DVR. Так чи інакше, ми маємо проаналізувати необроблені дані з жорсткого диска, який використовувався у DVR. Після цього, для автоматизації використовуються спеціалізовані програми для відновлення даних з відеореєстраторів, так щоб створювалась повна послідовність з кожної відеокамери. У деяких випадках, коли застосування доступного інструменту не дає бажаного результату, можливий індивідуальний підхід до відновлення відеозаписів, проте, це відобразиться на вартості роботи.

Моделі відеореєстраторів та формати з якими ми працюємо

Ми можемо відновлювати відео з усіх відеореєстраторів, таких як Dahua, Hikvision, Globex GE-301w, Globex GE-100w, Vehicle Blackbox DVR, Pioneer ND-DVR100, Xiaomi 70 Meters Intelligent Traffic Recorder, Aspiring Proof 2, Aspiring Reflex 1, Xiaomi Yi Dash Mini, NAVITEL R200, CANSONIC Z1 ZOOM GPS, TrendVision TDR-708GP, BlackVue DR590W-2CH, тощо.

Ми також працюємо з усіма форматами, включаючи MPEG-2 .mpg, MPEG-2 .TS, MPEG-4 Part 2, H.264, VOB та відеозображення ISO.

В залежності від обраного способу відновлення даних з відеореєстратора, результат може бути представлений у вигляді:

 1. Жорсткого диска з образом. Після його установки в реєстратор, можуть перевіряти ці дані за допомогою стандартних можливостей пристрою.
 2. Жорсткого диска з файлами, що містять скопійовану та приведену у доступну стандартними засобами операційної системи інформацію.
 3. Жорсткий диск для запису результату повинен бути наданий замовником.

 

 

Яка ціна відновлення даних з відеореєстраторів?

Вид несправності  Вартість робіт, грн
   Несправний жорсткий диск від 3000 грн
   Диск справний, реєстратор є  від 5000 грн 
   Диск справний, реєстратор відсутній або ж несправний від 7000 грн 

 

Часті запитання (FAQ)

 • Яка ціна відновлення даних?

  Ціна відновлення даних з жорсткого диску, флешки, SD карти, CD/DVD диску, відеореєстратора, Android, iPhone різна. Вартість залежить від типу та об’єму накопичувача, а також рівня складності. Актуальний прайс ви можете переглянути тут. Проте, діагностика у нас безкоштовна, а оплата лише за результат: ви спершу приймаєте відновлені дані, а тоді лише оплачуєте.
 • Скільки часу займає відновлення?

  Стандартні терміни виконання робіт — від 3 до 8 робочих днів, все залежить від складності виконання. Проте, можливе й термінове виконання відновлення за подвійною ціною.
 • Чи можу я вибрати, які дані хочу відновити?

  Звичайно, ми можемо відновлювати як і всі дані, так і за конкретний проміжок часу. На етапі діагностики ми уточнюємо, які дані є найбільш важливими для відновлення (тип файлів, назви папок, проміжок часу).
 • Яким чином мені повернуть мої дані?

  Для того, щоб надати вам відновлені дані, ми маємо їх записати на накопичувач (жорсткий диск, флешка, зовнішній диск тощо). Тому, найкращий варіант — надати справний накопичувач для запису даних одразу після діагностики.
 • Чи можуть бути записані дані на той же накопичувач з якого відновлювали?

  У більшості випадків ні. Після того, як ми відновили дані, вони мають бути записані на справний пристрій. Якщо ваш пристрій, наприклад, жорсткий диск, клацав, стукав, не визначався системою, він вважається несправним і зберігати дані на ньому ненадійно. Ремонт проводиться лише з метою відновлення даних з жорсткого диску, не для його подальшого використання.
 • Чи потрібно ще щось для відновлення?

  В основному, ні. Якщо йдеться про відновлення даних з жорстких дисків, то у нас є власна база донорів, які ми використовуємо, щоб зробити диск справним.
Поділитись:
Відновлення даних з флешки/жорсткого диску/відеореєстратора: Луцьк, Рівне, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Мукачево, Ковель і т.д.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • 0733 406 100
  063 717 68 84

Gross

logo Gross

Відновлення даних: HDD, Flash, CD/DVD, DVR, SD/microSD, SSD/SSHD

Top