Відновлення офісних файлів — документів Microsoft Office

В наш час в кожному офісі є комп’ютери, студенти пишуть курсові роботи в електронному вигляді, вся робота з документами ведеться в Microsoft Office. Робота жодної компанії не можлива без офісних документів у форматі DOC, DOCX (Word), XLS, XLSX (Exсel), PPT, PPTX (PowerPoint), PDF (Acrobat Reader).

DOC, DOCX — це формат текстових файлів, створених в програмі Microsoft Word. Він може містити тексти, зображення, таблиці, діаграми та параметри самого документа (списки, відступи, абзаци, колонки).

XLS, XLSX — електронні таблиці Microsoft Excel. В документах цього типу дані зберігаються в окремих осередках з індивідуальною адресою.

PPT, PPTX — презентація Microsoft PowerPoint, яка складається з окремих слайдів, що можуть містити текст, зображення, звук, відео.

PDF — особливий формат електронних файлів створений Adobe System для обміну готовими до друку документами. Може містити зображення і текст.

Всім знайоме це відчуття, коли ви розумієте, що видалили або не змогли зберегти зміни в файлах офісних програм. У такому випадку вся робота Вашої компанії може зупинитись! Ми допоможемо відновити офісні документи без проблем і збитків.

Коли потрібне відновлення документів Microsoft Office?

Відновлення офісних файлів
  1. Іноді трапляється таке, що неможливо передбачити, наприклад — відімкнення електроенергії;
  2. Ненавмисне видалення важливих файлів Office, замість тих, що потрібно було;
  3. Некоректне завершення роботи комп’ютера;
  4. Віруси або шкідливі програми;
  5. Переривання під час передачі файлів, такі, як різке видалення зовнішнього накопичувача, вимкнення живлення тощо, призводить до втрати даних;
  6. Форматування диску, що містить файли Office, замість іншого логічного диска, або форматування диска без резервної копії;
  7. Окрім зазначених вище причин, інші причини для втрати та видалення файлів — це видалення вмісту кошика без перегляду його вмісту, пошкодження жорсткого диска, пошкодження файлової системи, зовнішні загрози, ненадійні сторонні програми тощо.

Як відновити файли офісних програм?

Відновити пошкодженні документи Word, Excel, PowerPoint та інші файли Microsoft Office можна за допомогою професійного програмного забезпечення (РС-3000, PC-3000 Flash, Data Extractor, X-Ways Forensics, Belkasoft Evidence Center), яке надає можливість отримати доступ до інформації, яка залишилась на несправних жорстких дисках і картах пам’яті, а також відшукувати структуру файлової системи та структури самих файлів.

Фахівці лабораторії відновлення даних Gross гарантовано допоможуть Вам відновити документи Word, Excel та PowerPoint та інші, максимально швидко і якісно без збитків та спотворення даних. Вам не потрібно було перероблювати роботу, витрачаючи дорогоцінний час!

Поділитись:
Приймаємо замовлення з будь-якого міста України: Луцьк, Рівне, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Мукачево, Ковель і т.д.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top