Відновлення документів Microsoft Office, баз даних, програм 1-С та M.E.Doc

Відновлення офісних файлів

В наш час в кожному офісі є комп’ютери, студенти пишуть курсові роботи в електронному вигляді, вся робота з документами ведеться в Microsoft Office. Робота жодної компанії не можлива без офісних документів у форматі DOC, DOCX (Word), XLS, XLSX (Exсel), PPT, PPTX (PowerPoint), PDF (Acrobat Reader).

DOC, DOCX — це формат текстових файлів, створених в програмі Microsoft Word. Він може містити тексти, зображення, таблиці, діаграми та параметри самого документа (списки, відступи, абзаци, колонки).

XLS, XLSX — електронні таблиці Microsoft Excel. В документах цього типу дані зберігаються в окремих осередках з індивідуальною адресою.

PPT, PPTX — презентація Microsoft PowerPoint, яка складається з окремих слайдів, що можуть містити текст, зображення, звук, відео.

PDF — особливий формат електронних файлів створений Adobe System для обміну готовими до друку документами. Може містити зображення і текст.

Всім знайоме це відчуття, коли ви розумієте, що видалили або не змогли зберегти зміни в файлах офісних програм. У такому випадку вся робота Вашої компанії може зупинитись! Ми допоможемо відновити офісні документи без проблем і збитків.

Також, якщо ви власник бізнесу, та використовуєте програми 1-С чи Medoc, наші спеціалісти без проблем можуть їх відновити.

1-С — програма, що призначена для обліку про керування всіма процесами у компанії.

M.E.Doc — must have програма для корпорацій, призначена для звітності та обміну документами.

Коли потрібне відновлення документів Microsoft Office програм 1-С та M.E.Doc?

 1. Іноді трапляється таке, що неможливо передбачити, наприклад — відімкнення електроенергії;
 2. Ненавмисне видалення важливих файлів Office, замість тих, що потрібно було;
 3. Некоректне завершення роботи комп’ютера;
 4. Віруси або шкідливі програми;
 5. Переривання під час передачі файлів, такі, як різке видалення зовнішнього накопичувача, вимкнення живлення тощо, призводить до втрати даних;
 6. Форматування диску, що містить файли Office, замість іншого логічного диска, або форматування диска без резервної копії;
 7. Окрім зазначених вище причин, інші причини для втрати та видалення файлів — це видалення вмісту кошика без перегляду його вмісту, пошкодження жорсткого диска, пошкодження файлової системи, зовнішні загрози, ненадійні сторонні програми тощо.

Як відновити документи Word (Excel) та програми 1-С, Medoc?

Відновити пошкодженні документи Word, Excel, PowerPoint, бази даних та програми 1-С, Medoc можна за допомогою професійного програмного забезпечення (РС-3000, PC-3000 Flash, Data Extractor, X-Ways Forensics, Belkasoft Evidence Center), яке надає можливість отримати доступ до інформації, яка залишилась на несправних жорстких дисках і картах пам’яті, а також відшукувати структуру файлової системи та структури самих файлів.

Фахівці лабораторії відновлення даних Gross гарантовано допоможуть Вам відновити дані, максимально швидко та якісно. Нагадуємо, що оплата у нас лише за результат.

Поділитись:
Відновлення даних з флешки/жорсткого диску/відеореєстратора: Луцьк, Рівне, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Мукачево, Ковель і т.д.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • 0733 406 100
  063 717 68 84

Gross

logo Gross

Відновлення даних: HDD, Flash, CD/DVD, DVR, SD/microSD, SSD/SSHD

Top