Відновлення видалених відеофайлів

Відновлення відеофайлів

Майже кожен з нас має поганий досвід втрати важливих відеофайлів через випадкове видалення, форматування, неправильне використання, аварійне завершення роботи системи тощо.
Тепер дні аналогової відеозйомки залишились в далекому минулому. Сьогодні такі відеоформати, як VHS, Betamax та Video8, були замінені цифровими форматами. Найпоширенішим форматом цифрових відеокамер є AVCHD, який дозволяє використовувати звичайні пристрої для зберігання даних, такі як жорсткі диски, компакт-диски, DVD-диски та Blu-ray диски. Замість касет відеозаписи зберігаються на відеокамері за допомогою флеш-пам'яті — Secure Digital (SD) або Compact Flash (CF), або внутрішнього жорсткого диска. Цифрове відео потім переноситься на звичайний ПК, де його можна редагувати, записати на DVD-диск, завантажити в Інтернет або переглядати на телевізорі.
Попри те, що у цифрових відеоформатах існує безліч переваг, існує і ряд недоліків. Режим захоплення та архівування відео перемістився від зберігання відео на фізичному носію до імпорту та зберігання даних на ПК. Це робить відео більш вразливим до всіх типових ризиків втрати даних:

  • несправності на жорсткому диску,
  • вірусні атаки,
  • випадкове видалення,
  • неправильне виймання карт пам'яті,
  • неправильне переміщення даних тощо.

Але з іншого боку, якщо Ви втратите дані, то відновлення даних з жорстких дисків та флеш-карт набагато простіше, ніж відновлення пошкоджених відеокасет або DVD-дисків.

Причини втрати відео

Галочка

відео випадково видалено з камери;

Галочка

карта пам'яті випадково відформатована камерою;

Галочка

карта пам'яті випадково відформатована комп'ютером;

Галочка

дані картки пам'яті пошкоджені (наприклад, від неправильного виймання).

 

У порівнянні з аналоговими відеокасетами, відновлення випадково видаленого відео із цифрової відеокамери є набагато простішим. Основною проблемою відновлення відео є розуміння структури файлів AVCHD та визначення того, які файли потрібно відновити.

Як відновити видалене відео?

Для відновлення відео потрібні спеціалізовані програмно-апаратні комплекси та програмне забезпечення, що надасть доступ до пам'яті накопичувачів з апаратними несправностями, здійснить пошук структур файлових систем та структур відеофайлів.
Експерти Лабораторії відновлення даних Gross володіють всім необхідним обладнанням для відновлення відеофайлів усіх форматів після описаних вище причин. Звертайтесь — будемо раді допомогти Вам!

Поділитись:
Відновлення даних з флешки/жорсткого диску/відеореєстратора: Луцьк, Рівне, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Мукачево, Ковель і т.д.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100
    063 717 68 84

Gross

logo Gross

Відновлення даних: HDD, Flash, CD/DVD, DVR, SD/microSD, SSD/SSHD

Top